Düğün Organizasyonu
Şirket Organizasyonları
Çadır Tribün Sistemleri
Ses Işık Sahne Sistemi
Havai Fişek Gösterileri
Fuar Organizasyonları
Karşılama ve Yer Gösterme
Volkan Konfeti Show
Mağaza Tanıtım Broşür
Açılış Organizasyonu
Davet Organizasyonu
Kongre Toplantı Organizasyonu
Yer Gösterme
Ürün Lansmanı
Sünnet Düğünü
Doğum Odası Süsleme
Kokteyl Catering
Balon Süsleme
Siyasi Parti Organizasyonu
Kostüm Kiralama
Tiyatro ve Standup
Ekipman Kiralama
Video ve Fotoğraf Hizmeti

ALIŞ VERİŞ MERKEZİ SÜSLEMEAlış veriş merkezinin en önemli özelliklerinden biriside bünyesindeki markaların yanı sıra iç ve dış mekana yaptırdığı mevsimsel süslemelerdir.

Alış veriş merkezinin süslemesini yapmadan önce alış veriş merkezinin renkleri, tarzı , hatta alış veriş merkezinin çevresi incelenir ve ona göre bir süsleme konsepti oluşturulur. Her alış veriş merkezi süslemesiyle farklılık göstermek zorundadır. Birbirinin taklidi olmadan özgün süsleme ve dekorasyon çalışmalarıyla ancak alış veriş merkezi kendinden söz ettirebilir, her dekorasyonun bir senaryosu olmak zorundadır. Konsept bellidir ama o senaryoyla hem alış veriş merkezi yaptırdığı süslemelerle kendinden söz ettirecektir; hem de süslemenin teması ve senaryosuyla da konuşulacaktır, Yaptığımız en ilginç ama can alıcı bir süslemeyle Çengelköy Maksi avm kendinden 2 ay süreyle bahsettirmeyi başarabilmiştir. Senaryomuz yaz mevsiminin sıcak ve bunaltıcı günlerinde kutuplardan penguenleri alış veriş merkezine getirebilmek ve penguen dekoruyla senaryoyu tamamladık Süsleme veya halkla ilişkiler firmanız özgün düşünmek zorunda böylelikle diğer alış veriş merkezlerinin arasından sıyrılabilirsiniz. Alış veriş merkezi süsleme ve dekorlarında son yıllarda özellikle led dekorunu çok sık bir şekilde kullanmaktayız gerek alış veriş merkezinin dış süslemesinde , gerekse iç süslemesinde led süsleme dekorlarıyla hem hoş bir görüntü elde edilmekte , hem de enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

İstanbul alış veriş merkezleri dekorlarıyla hem ülkemize hem de yurt dışında ki alış veriş merkezlerine esin kaynağı olmuştur.